Wrestling Turkey™

Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

WWE'ye Neler Oluyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Angelic Diablo
Jobber
Jobber

Doğum tarihi : 07/06/98

MesajKonu: WWE'ye Neler Oluyor?   Ptsi Ocak 31, 2011 12:52 am

WWE ´ye neler olduğunu merak ettim ve şimdiki zamanı ve 2-3 katı reyting alan , keyf veren , heyecan veren 3-4 sene öncesini bir karşılaştıralım dedim . Aslında burada Wrestlemania ´larla birlikte karşılaştırmak daha anlamlı olur . Çünkü Wrestlemania Wwe ´nin tarihinin gelmiş geçmiş en çok izlenen Pay-Per View ´idir . Şimdi bakalım müthiş bir heyecan veren 2007 ve feudlar bitsede kurtulsak dediğimiz 2010 ve izlenme rekoru kıran Wre
stlemania 23 ve Wrestlemania 23 ´ün yarısı kadar izlenen Wrestlemania 26 arasında ne tür farklılıklar var ?

2007 ve Wrestlemania 23
2007 ´de hızla yükselen Edge , John Cena , Batista , Randy Orton , CM Punk gibi isimler vardı . Bu isimlerin ne kadar yükseleceği merak ediliyordu . John Cena ve Batista diğerlerine nazaran daha fazla yükselen isimler oldu . Wrestlemania 23 ´te ne mi vardı ? Tabikide merak . Yükselen 2 isim vardı . Ve onların karşılarında efsaneler .
Titan diye adlandırılan Cena ve Batista kariyerlerinin en üst noktalarından birindeydiler . O zamanlar Undertaker kadar güçlü olan Batista ´nın karşısında Undertaker vardı . Ve ortada birde World Heavyweight Title olunca insanı mükemmel bir heyecan kaplıyordu . Hemde rakipler neredeyse eşitti . Bu faktörde maçları izlettiren önemli bir faktördü . Bence bu maç gecenin ana maçıydı . Gelelim diğer ana maça . Shawn Michaels Vs. John Cena . Tekrar Batista Vs. Undertaker maçı gibi . Taraflar eşit . Bir diğer maç . Money İn The Bank . Bir tarafta Wrestlemania ´da Ladder Match ´larıyla mükemmel yaratan The Hardyz üyeleri ve Edge onunla çok güzel bir tag kurmuş olan Randy Orton . Yükselen yıldız CM Punk , King Booker , Mr.Kennedy Ve Finlay ´de orda . Ne kadar güçlü bir kadro değil mi ? Kadro bu kadar güçlü olunca maç tabikide heyecan yaratıyor . ECW Originals Vs. The New Breed maçıda heyecan yaratacak ve güzel olacağı düşünülen bir maçtı . Bir diğer mükemmel maç. Milyonerlerin savaşı . Kimin kel olacağı merak ediliyordu , hakemde Stone Cold Steve Austin olunca aşırı bir heyecan vardı . Yani anlayacağınız Wrestlemania 23 o rekoru hak ediyor .

2007 - 2009 arası
Wwe bu tarihlerde çokca Batista ve John Cena ´yı kullandı . Arada Undertaker , Edge , Randy Orton , Jeff Hardy , Triple H , Shawn , Chris Jericho gibi isimleri kullandı . Wwe bu dönemde herkesi herkesle feud ´a soktu . Ama düşünemediler " Bunlar olmazsa ne yaparız " . 2008 , 2009 bu feud ´larla geçiştirildi , ama bu yıldızların çoğu içinde yolun sonuna gelindi . Önce Taker ´ın Wrestlemania ´da Batista ´yı yenmesi serisinin bitmeyeceğini belli etti . Sonra Wwe için bir gelecek vaadi Jeff Hardy kaybedildi . Ardından Shawn emekli oldu . Batista I Quit dedi . Triple H , Chris Jericho ve Undertaker ´ın kariyerlerininde son 1-2 en fazla 3 seneye girildi . Kim kaldı ? John Cena , Randy Orton , Edge . Wwe 2007 - 2008 ´de yıldız arayışına çıkmayarak çok büyük bir hata yaptı . Ve şimdi o hatayı ağır bir biçimde ödüyor . Wwe yıldız ve yüz olacak adam kıtlığı çekiyor . Bana Sheamus veya Drew Mclntyre demeyin . Bunlar olamaz .
Wwe ´nin yüzü olmak için mikrofon performansı ve güzel bir tarz gerekiyor . Stone Cold , The Rock , John Cena , Jeff Hardy gibi .

2010 ve Wrestlemania 26
Bu yıldızların artık suyu çıktı . Aslında bu durum normal . 8-10 adamla kaç sene idare edebilirdin ki ?
Gelelim Wrestlemania 26 ´ya . Wwe ´yi azıcık bile olsa bilenlerin veya hiç bilmese bile mantıklı olanların bile bitmeyeceğini bildiği Wrestlemania serisi . Ben Shawn ´ın kazanacığna %1 ihtimal bile vermemiştim .
Batista Vs. John Cena . Summerslam ´de bu 2 isim karşılaştığında nelerin olacağını görmüştük zaten . Money İn The Bank kadrosu güçsüz , Triple H ´in kazanacağını bildiğimiz bir HHH vs. Sheamus maçı . Wrestlemania dediğin sonucu belli olan değil , en fazla tahmin edebileceğimiz bir şov olmalı . Şahsen Edge Vs. Jericho feud ´uda iğrençti . Ben oraya gitsem gitsem Shawn ´ın kariyeri biteceği için giderdim . Wrestlemania 26 adı " Wrestlemania " olduğu için diğer PPV ´lerden daha çok izlendi . Wwe başka bir yüze tam ihtiyacı olduğu anda yüz olabilecek tek isim CM Punk ´ıda kel ediyorsa vay bizim halimize . Gene en azından birazda olsa reyting arttıracak Chris Jericho ´yu bu kadar eziyorsa tekrar vay halimize . Wwe artık çare olarak reytinglere oynuyor . Buda diğer yıldızları eziyor . Diğer yıldızlar ezildikce takipcilerin yarısıda isyan ediyor . İşte buda şuan içinde bulunduğumuz durumdur .

By : The Angelic Diablo
Kullanıcı profilini gör
The Whole F'n Show
Jobber
Jobber

MesajKonu: Geri: WWE'ye Neler Oluyor?   Ptsi Ocak 31, 2011 1:05 am

Süpersin başka bir şey demiyorum. Ben de WWE son zamanları hakkında makale yazmayı düşünüyorum. Smile
Kullanıcı profilini gör
The Phenomenal™
Legend
Legend

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: WWE'ye Neler Oluyor?   Ptsi Ocak 31, 2011 1:57 am

Ellerine sağlık..

Angle Lock - KURT ANGLE
Kullanıcı profilini gör http://realliferpg.board-idea.com
The Shaman of Sexy
Jobber
Jobber