Wrestling Turkey™

Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

WWE Monday Night RAW ~ Geniş Özet ~ 2 Mayıs 2011

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lacey Von Erich
Jobber
Jobber

Doğum tarihi : 12/04/95

MesajKonu: WWE Monday Night RAW ~ Geniş Özet ~ 2 Mayıs 2011   C.tesi Mayıs 07, 2011 8:59 am

IF YOU SMELL WHAT THE ROCK IS COOKING ! İşte istediğimiz Raw bu, belki tamamen değil ama şu durumda ki WWE'nin hala vefakar olduğunu ve Attidute Era'nın en vahşi çocuğu, gerçek şampiyon, Halkın Şampiyonu The Rock'a böyle bir gece hazırladığını görmek gerçekten mükemmel. Bakalım Raw'da neler olmuş.

Raw, Amerika'da tarihte bugün gerçekleşen bir olayın sarsıntısını anma olayıyla başladı. Tam anlamayadım ne olduğunu ben, anlayasan varsa banada söylesin. Esi anonsör Lillian Garcia, bir anda Raw ringinin ortasında beliriverdi ve bu sarsıcı olayla ilgili bir şarkı seslendirdi. Daha sonra Raw başladı ve "The Biggest Birthday Party in Television History" ve The Miz vs. WWE Champion John Cena maçlarının tanıtımı yapıldı.

Birden podyumda If You Smell müziği duyuldu, "The Most Electryfing Man" The Rock, bir anda Raw'da beliriverdi. Yine her zaman ki gibi bütün ilgileri üzerine topladı. Klasik girişini gerçekleştirdi ve ringe çıktı. "Finnaly, The Rock is come back to home!" dedi ve Amerika'da milletin yasta olduğu o olay hakkında konuştu. (Sanırım bi savaş, ben hala anlayamadım :]) Daha sonradan If you smell tauntunu atarken, GM tarafından sözü kesildi. Michael Cole tam okuyacakken Rock onun sözünü yine kesti. "Michael Cole, neden o mesajı okuyacağına buraya gelipte yüzüme karşı o mesajı söylemiyorsun?" dedi. Michael Cole bunun gerekli olmadığını söyledi ve devam edecekti ki Rock tekrar söz kesti. "Hadi ama Cole, sen Mr.Wrestlemania'sın, sen geçen gece Extreme Rules'ta da kazandın.

Karşıma gelip o mesajı oku, ya da o cam fanusun içine kıçını sok seni o..pu!" dedi. Michael Cole bunun ardından kabul etti ve ceketini çıkardı. Üzerinde Celtics'in forması vardı. Ringe çıktı ve GM'in mesajını söyledi. GM "Wrestlemania gecesi bilgisayarını parçaladığı için ondan, ve bana hakaret ettiğin için benden özür dilemeni istiyor ve bekliyor" dedi. The Rock bunu duymanın ardından, özür diledi. Michael Cole'a el uzattı. Cole onun elini sıktı ve özrü için teşekkür etti. Rock'ta onun elini bırakmadan "Ben teşekkür ederim, kıçını tekmelememe izin verdiğin için!" dedi ve ona bir Rock Bottom yaptı. Hemen ardından da People's Elbow hareketini gerçekleştirdi..

Ardından eğlencenin henüz yeni başladığını belirten The Rock'ın ilk doğum günü süprizi, ünlü sanatçı Pitbull'du. Bir anda podyumda beliren Pitbull, Miami Heat takımının ponpon kızları eşliğinde güzel bir şov yaptı..

Jim Ross ve Jerry Lawler'da spikerlik kadrosuna katıldıktan sonra gecenin ilk maçına geçildi. John Morrison maç için girişini yaparken, bir anda ona podyumda arkadan R-Truth saldırdı. R-Truth, yine baskın gelmeyi bildi. John Morrison'ı ring kenarında mahfetti ve maç başlamadan sona erdi. John Morrison ise boynundan fena sakatlandı. Ama birden R-Truth tekrar geldi ve ona bir kez daha işkence etti.

Sırada ki maç, güzel divalarımızın maçıydı. Uzun zamandır Raw'da görmediğimiz Maryse ile, geçtiğimiz hafta Supllemental Draft'ta Raw'a geçen Kelly Kelly, bir maç yapacaktı. Maç başlayalı bir dakika bile olmamıştı ki, bir anda Kharma'nın müziği duyuldu, müzik duyulunca zaten maçta bırakıldı. Kharma, Extreme Rules'ta yaptığı gibi ringe ürkütücü biçimde ringe geldi, fakat hedefinde ki isim Maryse'di.. Maryse'i mahfeden Kharma, Kelly ile bakıştı, fakat ona dokunmadı, ve ringden ayrıldı..

Alex Riley arka alanda The Rock'ın doğum gününde eğlenmeye bakıyordu ki, Miz bunu yapmamasını söyledi. "Geçen gece WWE Şampiyonluğumu kaybettim, herkes The Rock'ın doğum gününü düşünürken ben bir tek şey düşünmeliyim, Yeni WWE Şampiyonu olmayı!" dedi. Riley ise "Ben Smackdown'a draft edildim, yanında ne kadar olabilirim ki?" dedi. Miz bunun üzerine; "Draft'ın canı cehenneme, senin benimle kontratın var. Benim yanımda çalışmaya devam edeceksin, en önce bu gece John Cena ile yapacağım maçta kazanmam için her türlü şeyi yapacaksın" dedi..

The Rock, doğum günü partisini kutlamaya devam ediyordu. Divalarla kısa bir sohbet eden Rock'ı Vladimir Kozlov ziyaret etti ve ona güzel bir şey hazırladıklarını söyledi. Önce, Santino Marella The Rock'ın Hızlı ve Öfkeli 5 filminde ki tiplemesi ile geldi. Ardından Hornswoggle Akrep Kral filminde ki tiplemesi ile geldi. Finalde ise Great Khali, Diş Perisi filminde ki tiplemesi ile geldi.. Rock tekrar teşekkür etti ve bir anda Rock'ın yanında Ron Simmons belirdi. Her zaman ki gibi Damn! diyerek oradan uzaklaştı.

WWE Şampiyonu John Cena ve The Miz'in ayrı ayrı ringe geldiklerini gördük. WWE Championship maçı için The Miz girişini yaptı. Kemersiz olarak görmeye biraz zor alışacağız gibi görünüyor onu bana biraz garip geldi nedense. Sonra da yeni şampiyon John Cena girişini yaptı. WWE Championship maçı başladı. Maça iyi başlayan John Cena oldu. Ama maç genelinde iyi olan The Miz'di. Özellikle Alex Riley'i çok iyi kullanan The Miz, galibiyete çoğu zaman yakın olan isimdi. John Cena, arada bulduğu boşluklarda yaptığı iki STF Submission hareketi haricinde pek bir şey yapmadı. İkinci STF'de, hakem ringde değildi Cena ona çarpmıştı yanlışlıkla. Miz pes etti fakat hakem olmadığı için maç devam etti. Miz, hakemin yokluğundan yararlandı ve Riley'i ringe soktu.

Cena'ya bir SCF yaptı, hakem ringe girmek bilmedi, en son girdiğinde de Cena tuştan kalktı. Ardından yine hakemi Riley oyalarken, Miz Cena'ya kemerle vurdu ve Cena'yı mağlup etti. "New WWE Champion The Miz" anons edildi fakat, hakem onların kemerle vurduğunu anlayınca, maçı DQ ile John Cena'ya verdi.. John Cena yine battal gazi tarzını eline aldı ve The Miz ile Riley'i mahfetti. Ardından da John Cena'nın Extreme Rules PPV'inden sonra Dark olarak seyircilere yaptığı konuşmayı izledik.

Sırada ki maç Tag Team maçıydı. Alberto del Rio, kaybettiği kemere çok üzülmemiş belli ki Raw'da işe güleryüzle başladı. Ama del Rio bu maçta yorumcu olarak bulunacaktı. Rey Mysterio ve Kofi Kingston'ın rakibi Jack Swagger ve Drew McIntyre'dı. Raw'ın yeni elemanları sahnedeydi yani. Maçın sonunda, Swagger'ı etkisizleştiren Rey ve Kofi, Drew McIntyre'ı kıstırdı. Kofi Kingston bir Trouble in Paradise yaptı, hemen ardından Rey Mysterio'nun Six-One-Nine'ı geldi ve maç Rey Mysterio ve Kofi Kingston'ın oldu. Maç biter bitmez yorumcu olarak bulunan Alberto del Rio, Rey Mysterio'ya saldırmak istedi. Rey ona apronda bir Dropkick attı ve ringe girmesini engelledi. İlerleyen günlerde bu ikili arasında ki feud yeniden alevlenecek gibi görünüyor.

Rock'ın devam eden doğum günü partisinde, Rock Christian'ı geçen gece ki maç için kutladı. Ardından Vickie Guerrero ve Dolph Ziggler Rock'ın doğum gününü kutladı ve ona bir süprizi olduğunu söylediler. Bir anda çook çok eski diva (Wrestlemania'da da görmüştük) May Young geldi. Vickie ve Dolph alay edercesine onun yaşlılığına güldüler. Rock bu duruma kızdı "Kesin sesinizi ! Vickie, yaşın henüz o kadar ilerlememiş olabilir, fiziğini koruyadabilirsin fakat asla May Young kadar güzel olamazsın !" dedi ve May Young'ı dudaklarından öpüverdi. Sonrada Dolph Ziggler'a baktı "Sizin hayatını Rock pasta yapar" dedi ve arkasını döndü. İşte büyük an !

WWE Şampiyonu John Cena ve The Rock karşı karşıyaydı. John Cena, "İşte WWE Şampiyonluk kemeri, onu kazandım. Wrestlemania 28'de ki maçın bir amaç için olması gerektiğini söylemiştim. İşte bunun için seninle savaşmak istiyorum, tüm zamanların en büyük maçında" dedi ve Rock'ın doğum gününü kutlayıp oradan ayrıldı.

Mason Ryan ve Kane, teke tek bir maçta karşı karşıya geleceklerdi. CM Punk, Mason Ryan'ı getirdi. Kane'de girişini yaparak geldi. Maçta Mason Ryan'ın gücünü bir çok kez gördük. CM Punk'ın maça karışmasıyla diskalifiye oldu. Hemen ardından Nexus geldi ama Kane onları halleti Mason Ryan'ın boğazına yapıştı. Ama Mason Ryan, gücünü kullandı ve onun elini boğazından çekti. Kane'i halletti. Ardından Nexus ayaklandı. Big Show yardıma geldi.CM Punk'ı, Michael McCillygutty'yi ve David Otunga'yı halleti ama Mason Ryan birden harika bir Spear yaparak Big Show'u durdurdu. Nexus üyelerine çok kızan Ryan, onlardan bağımsız olarak ringden ayrıldı.. Big Show ve Kane'in Corre belasından sonra yeni kabusları Nexus olacak gibi görünüyor..

Televizyon tarihinin en büyük doğum günü partisine geçildi. Rock ringe geldi ve teşekkür etmesi gereken yerlere teşekkür etti. Süpriz bir biçimde Mr.McMahon geldi. Oda Rock'a geldiği için, eve döndüğü için çok teşekkür ettiğini söyledi. Ardından The Rock'ın çocukluğundan, Amerikan Futbolu yıllarından ve güreş kariyerinden görüntülerle hazırlanmış harika bir video izledik. Bu videonun ardından şarkıcı Maya anons edildi ve Maya, bütün arenadaki taraftarlarla beraber Rock'a Happy Birthday To You şarkısını söyledi. Şarkının ardından The Rock, "Bayanlar, baylar, ailem, Miami'de ki herkes, bütün Amerika, Team Bring It'in dünyadaki bütün üyeleri, hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Hayatımda ki en güzel doğum günü gecesini bana yaşattığınız için. IF YOU SMEEEEL WHAT THE ROCK IS COOKING !" dedi. Birden konfetiler, balonlar ve havaifişekler etrafa saçıldı. Gerçekten çok para harcandığı her halinden belli olan bir kutlama yapıldı. İyi ki doğdun The Rock ! Yeni nesil PG güreşçilerine inat, iyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin ! Smile

Ayrıca not düşmek istiyorum, bir çok ünlü sanatçı, sporcu ve oyuncu ara ara The Rock'ın doğum gününü kutladı. Çok merak edenler için Lucadris, Kobe Bryant, Dan Marino gibi kişiler..
Kullanıcı profilini gör
The Phenomenal™
Legend
Legend

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: WWE Monday Night RAW ~ Geniş Özet ~ 2 Mayıs 2011   C.tesi Mayıs 07, 2011 4:26 pm

Teşekkürler emeğine sağlık.

Angle Lock - KURT ANGLE
Kullanıcı profilini gör http://realliferpg.board-idea.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Genis Aile dizi yazarlari cuneyit unay ve kamuran suner
» Night Of Champions Match Cards
» Crossroads Demons (Kırmızı Gözlü İblis)
» Triple H vs The Rock [Mayın Tarlası]