Wrestling Turkey™

Virtual-Wrestling Forumları'na
Hoşgeldiniz..

Sadece 10 saniyenizi ayırarak kayıt olabilirsiniz.

Wrestling Turkey™

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Shaman of Sexy
Jobber
Jobber

Doğum tarihi : 17/08/93

MesajKonu: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   Cuma Nis. 22, 2011 11:18 pm

Arkadaşlar beni yazılarım ile tanıyorsun, uzun süredir aktif değilim ve forum genel olmuş. Buna sevindim bir süre rpgde takılamacağım. Neyse konumuza geçelim. Ben bir süre önce Raw şovundaki en önemli olaylardan olan John Cena, Rock restleşmesindeki diyologları sizinle paylaşıcam. Yazı ve çeviri tamamen bana aittir.Eğer başka bir forumda yayınlanırsa şikayet ederim, VWF.com'un bir malıdır.

My Time Is Now duyuluyor ve John Cena ringe geliyor. Ardından konuşmaya başlıyor.
'' Biliyorum biliyorum, dün gece WrestleMania'da biri yüzünden üzgün olanlar var. Twitter'ına şöyle yazdı. ''WM'ye gidiyorum, şeker popo tekmeleye.'' ama Alex Riley'e bulaşmadı. WrestleMania'nın ana maçının gerçek galibini belirlemiş olduğunu hiç sanmıyorum. Beni sevmediği çok açık ve görünen o ki saygısını kazanamamışım. WrestleMania'nın konuk sunucu olması gerekiyordu ama işlere karışır oldu. Benim işlerime.Evet bir sorun var, çözülmesi gerek ve hemen şimdi.. ''

If You Smell, What The Rock, Is Cooking!
The Rock :
'' Sana karşı açık olucam. Sana soruyorum, o gece ne olucağını sanıyordun? İntikam alıcağımı biliyordun. Rock senin hakkında saçmalıyor mu? Evet öyle sana bilirsin ama insanlar bunu seviyor, insanlar Rock'ın yaptığı herşeyi seviyor. Yanılıyorsun Cena, saygı konusunda yanılıyorsun. Rock sana saygı duyuyor. ''

Cena karışır.
'' Öylemi ? ''

Rock:
'' Ama bu gerçeği değiştirmez. Bu gerçek şu Rock seni sevmiyor işte. Saygı duyuyor ama sevmiyor. İkimize bak Cena, tam olarak zıtız. Farklıyız, farklı komuşuyoruz. Farklı dövüşüyoruz. ama gerçek şu ki birbirimize tek konuda benziyoruz. Cena ve Rock ne yaparsa herkesten daha iyisini ve en iyisini yapar. Bu konuda birimize benziyoruz ancak bir sana bak, bir de bana bak Cena. Görünüşlerimiz farklı, ben büyük bir mağazadan; sen ise bir pazar köşesinden alış-veriş yapıyorsun. ''

Cena yine araya girer.
'' Hey hey dinle beni, halka kulak ver. Sen halkın şampiyonusun. Onları hisset onlar ayakta. Onları duy, onlara bak. Onların istediği konuşmak değil bir maç! ve sıradan bir maç değil. Bu insanlar ne olduğunu biliyor. Bu bir jenerasyon maçı. WWE'de sadece en iyileri izleyebilirler. Onların istediği bu, bir maç. The Rock'a karşı John Cena. Bu çok açık. Yapmamız gereken bu. Ee konuşmak mı istiyorsun yoksa bu maça varmısın? (Üstündekileri çıkarır.)

The Rock sakince:
'' John Cena, ne istediğin hakkında hiçbir fikrin yok. Rock'a var mısın dedin? Rock herşeye var. Ama Rock diyor ki biz daha önce yapılmamış bir maç yapalım. En büyük sahnede WrestleMania 28'de Cena, Rock'a karşı! Ama bu sıradan bir maç değil. WrestleMania 28'in ana maçı. Halkın sevdiği Cena'ya karşı halkın şampiyonu Rock.. halkın arenası WrestleMania 28'de!
(Biraz süre geçer ve el sıkışırlar)
Kullanıcı profilini gör
The Phenomenal™
Legend
Legend

Doğum tarihi : 31/01/97

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   C.tesi Nis. 23, 2011 6:42 am

The Rock'ın söylediklerini ben çevirdim, burda yanlış olmasın. Şaka bir yana güzel bir çalışmaydı eğlendikte. Very Happy

Angle Lock - KURT ANGLE
Kullanıcı profilini gör http://realliferpg.board-idea.com
*Straight Edge Savior*
Mid Carder
Mid Carder

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   C.tesi Nis. 23, 2011 7:32 am

Güzel bir çalışma olmuş.Ellerinize sağlık.
Kullanıcı profilini gör
ƒяєη¢н вєαυту♥
Jobber
Jobber

Doğum tarihi : 07/08/97

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   C.tesi Nis. 23, 2011 10:47 am

Never Give Up! demiş ki:
Kullanıcı profilini gör
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   C.tesi Nis. 23, 2011 11:06 am

ƒяєη¢н вєαυту♥ demiş ki:
Never Give Up! demiş ki:
Kullanıcı profilini gör
3T Power
Jobber
Jobber

Doğum tarihi : 24/03/98

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   C.tesi Nis. 23, 2011 12:59 pm

Elerinize saglık
Kullanıcı profilini gör
~Save Us Y2J~
Mid Carder
Mid Carder

Doğum tarihi : 23/10/96

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   C.tesi Nis. 23, 2011 1:06 pm

Yanlız orda Alex Riley demiyor, Zack Rider diyor. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Mr.Awesome ™
Main Eventer
Main Eventer

Doğum tarihi : 16/01/98

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   C.tesi Nis. 23, 2011 2:27 pm

Çok güzel bir çeviri,elinize sağlık..
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu   

Rock vs Cena at WM 28, Söz Düellosu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Triple H vs The Rock [Mayın Tarlası]
» Cena Barda
» Eve Torres